Přírodní léčiva

V průběhu zavádění moderních technologií a investování do vědeckého výzkumu nezapomínáme na staletími ověřené léčebné tradice. Výsledek je ten, že se soustavně snažíme vyhledávat zdroje pro léčbu v přírodě, která může člověku pomoci chránit si zdraví, aniž by došlo k poškození přirozené rovnováhy těla či životního prostředí.

Jelikož nám záleží na lidech, nepoužíváme jako hlavní aktivní součásti při výrobě našich léčiv a doplňků stravy pouze přírodní složky; používáme také přírodní pomocné složky, jako například extrahenty, které z léčivých materiálů extrahují aktivní látky potřebné pro výrobu našich přípravků.

Naše tradiční léčebné přípravky na rostlinné bázi jsou sestavovány nejen za pomoci vědeckého výzkumu, ale také s přihlédnutím ke zpětné vazbě dané dlouhodobým užíváním a kontrolou, jakožto pozitivním hodnocením od našich zákazníků. Proto můžeme tvrdit, že naše přípravky jsou bezpečné a účinné.

Tím, že hledáme naše nápady a inspiraci v přírodě, vytváříme nové přípravky určené k ochraně před nemocemi tak, aby stimulovaly léčivá centra v lidském těle.