O nás

VALENTIS představuje skupinu farmaceutických společností, jež stanovují, vytvářejí a aktivně obchodují s inovativními farmaceutickými přípravky.

Cílem společnosti Valentis je pomáhat všem v péči o to, co je každému z nás nejvzácnější, čímž je konkrétně naše zdraví. Z tohoto důvodu neustále vytváříme a propagujeme produkty, jenž zlepšují naše zdraví, mají léčivý vliv bez nežádoucích vedlejších účinků a zároveň podporují přirozený chod lidského těla.

Veškeré produkty, které zákazníkovi nabízíme, jsou vybrány a kontrolovány s tou největší pečlivostí a odpovědností. Jejich hodnota a přínos jsou zároveň založeny na velmi důkladném vědeckém výzkumu. Vždy se velmi pečlivě staráme o to, abychom zajistili, že naše produkty nemají na lidský organismus ani životní prostředí negativní vliv.

Věříme, že každý je schopen čelit virům přirozenou cestou a porazit různá onemocnění pouze s malým přispěním lékařské pomoci. Tímto bychom vás chtěli podnítit k tomu, abyste vedli fyzicky aktivní život, náležitě se o sebe starali a hlavně se dívali na svět pozitivně!